Jste zde: orlenunipetroldoprava.cz > CZ/  Média/  Tiskové zprávy/  Arkadiusz Kotlicki odstoupil z představenstva společnosti Unipetrol
Velikost textu:  A AA
Arkadiusz Kotlicki odstoupil z představenstva společnosti Unipetrol

18-03-2009  

Na dnešním jednání představenstva společnosti Unipetrol, a.s. informoval Arkadiusz Kotlicki o své rezignaci z postu člena představenstva.

Praha 18.3.2009 - Na dnešním jednání představenstva společnosti Unipetrol, a.s. informoval Arkadiusz Kotlicki o své rezignaci z postu člena představenstva. Jeho působení ve společnosti Unipetrol bude ukončeno na konci dubna 2009. „Rád bych panu Kotlickému poděkoval za to, co v minulých dvou letech v Unipetrolu dosáhl,“ řekl Krzysztof Urbanowicz, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Unipetrol.

Od dnešního dne bude Centrum sdílených služeb, řízení dodavatelského řetězce a projektovou kancelář řídit Wojciech Ostrowski, za řízení údržby bude odpovídat Ivan Ottis a společnost Unipetrol Doprava, s.r.o. bude řízena Martinem Durčákem.


UNIPETROL, a.s., ovládá společnosti, které působí v petrochemickém průmyslu vČeské republice. V roce 2005 se stal UNIPETROL součástí skupiny PKN ORLEN, která je největším zpracovatelem ropy ve střední Evropě. Skupina UNIPETROL se zaměřuje především na zpracování ropy, distribuci pohonných hmot a na petrochemickou výrobu. Ve všech těchto oblastech patří skupina UNIPETROL k významným hráčům v České republice i na středoevropském trhu. Skupina patří v České republice k nejvýznamnějším společnostem z hlediska obratu a zaměstnává více než 4000 lidí.

Kontakt:
Jana Červeňáková
Specialista komunikace
UNIPETROL, a. s.
Tel.: 225 001 670
E-mail: jana.cervenakova@unipetrol.cz​

« zpět

 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL